Miten mukaan ja yhteystiedot

Ota rohkeasti yhteyttä, ja kerro ideastasi Satakunnan Suomi 100 -juhlavuoteen liittyen!

Suomi 100 Satakunta -aluekoordinaattori

Susanna Virkki
Suomi 100 -aluekoordinaattori
Satakuntaliitto, Pohjoisranta 11 D, 3. kerros, 28100 Pori

puhelinnumero +358 44 711  4313
sähköposti etunimi.sukunimi(a)satakunta.fi

Kuntien Suomi 100 Satakunta -yhdyshenkilöt

Kuntien Suomi 100 Satakunta -yhdyshenkilöt                
                
Eura: Sirpa Wahlqvist
sirpa.wahlqvist@eura.fi, 044 422 4825

Eurajoki: Heidi Helkiö-Mäkelä
heidi.helkio-makela@eurajoki.fi, 050 387 9102    

Harjavalta: Satu Soppela-Hyle
satu.soppela-hyle@harjavalta.fi, 044 432 5337

Honkajoki: Minna Kurki
minna.kurki@honkajoki.fi, 040 520 3705

Huittinen: Leena Hakanen
leena.hakanen@huittinen.fi, 02 560 4206, 050 394 6830

Jämijärvi: Jonna Haavisto
jonna.haavisto@jamijarvi.fi, 0500 591 722
Jämijärvi: Leena Saloniemi
leena.saloniemi@jamijarvi.fi, 040 766 3663

Kankaanpää: Eeva-Kaisa Haikonen
eeva-kaisa.haikonen@kankaanpaa.fi, 044 577 2738

Karvia: Maria Laaksoharju
maria.laaksoharju@karvia.fi, 044 772 7513

Kokemäki: Elina Heinilä
elina.heinila@kokemaki.fi, 040 488 6172

Merikarvia: Jari Kosma
jari.kosma@merikarvia.fi, 044 724 6321

Nakkila: Tiina Palomäki
tiina.palomaki@nakkila.fi, 044 747 5914

Pomarkku: Elena Iso-Oja
elena.iso-oja@pomarkku.fi, 044 550 5642

Pori: Ulla Keskinen
ulla.keskinen@pori.fi, 044 701 1015

Rauma: Risto Kupari
risto.kupari@rauma.fi, 02 834 3520, 044 793 3520

Siikainen: Arja Lehtinen
arja.lehtinen@siikainen.fi, 050 546 9253
Siikainen: Päivi Rantanen
paivi.rantanen@siikainen.fi, 044 720 1021

Säkylä: Sini Rekola
sini.rekola@sakyla.fi, 02 832 8446, 044 7328 101

Ulvila: Päivi Helin
paivi.helin@ulvila.fi, 0400 134 619

Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella!

Top